top of page
Robotyka LEGO MINDSTORMS EV3 - Darmowe zajęcia pokazowe!
Robotyka LEGO MINDSTORMS EV3 - Darmowe zajęcia pokazowe!

śr., 14 paź

|

Doktor Diodak

Robotyka LEGO MINDSTORMS EV3 - Darmowe zajęcia pokazowe!

Kursy robotyki przeznaczone dla starszych dzieci w wieku 9-13 lat. Program dopasowany do wieku, konstrukcje na podstawie zestawów LEGO Education Mindstorm EV3.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

14 paź 2020, 16:30 – 19:00

Doktor Diodak, Neptuna 16, 59-220 Legnica, Polska

O wydarzeniu

Od początku dzieci pracują w grupach, które otrzymują zestaw klocków oraz IPad’a. Zajęcia zaczynają się od wprowadzenia do tematu i istoty problemu postawionego przed robotem. Dzieci wspólnie szukają realnych rozwiązań i wymyślają, w jaki sposób rozwikłać napotykane trudności. Następnie poznają obsługę klocków oraz programu, w którym będą pracować i uczą się jak z nich korzystać. Dzieci współpracują ze sobą, aby wykonać twórcze konstrukcje. Po skonstruowaniu robota uczestnicy kursu programują go, aby następnie przetestować robota i czerpać radość z zabawy. Roboty, w zależności od konstrukcji, dostają różne zadania wymagające coraz większych umiejętności programistycznych od ich konstruktorów.

Gwarantujemy autorski program kursu przygotowany przez pasjonatów i inżynierów Politechniki Wrocławskiej, świetną zabawę i sporą dawkę wiedzy.

Podczas zajęć, trwających 2 godziny i 30 minut, dzieci pracują w dwuosobowych zespołach, które otrzymują zestaw klocków oraz iPad'a.

Przed zajęciami, tablety i klocki ozonujemy oraz dezynfekujemy preparatem do mycia i dezynfekcji małych powierzchni, sprzętu medycznego, a także przedmiotów mających kontakt z żywnością. Środek ten posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. 

Maksymalna ilość osób na zajęciach: 10

Dzieci z objawami przeziębienia nie będą wpuszczane.

W połowie zajęć jest krótka przerwa na jedzenie i picie (jedzenie i picie we własnym zakresie). Miejsce: Laboratorium Doktora Diodaka - Neptuna 16 Legnica (obok Studio Figura, Second Hand from London)

Pierwsze zajęcia ZA DARMO! (obowiązuje zgłoszenie uczestnictwa)

W przypadku wątpliwości - zachęcamy do kontaktu u dołu strony.

Zapisując dziecko na kurs akceptujesz regulamin, dostępny na stronie doktordiodak.pl/regulamin

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page